Veterinární klinika Na Zdaboři | Příbram - Veterinární klinika Na Zdaboři, Příbram

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Abychom zabránili ztrátě zvířete, nebo spíše, abychom mohli snadněji najít ztracené zvíře, je vhodné nechat jej označit mikročipem. Je to také nutnost při cestování se zvířetem do zahraničí či při účastech na výstavách a chovatelských akcích.

Na naší klinice používáme k označování zvířat čipy Datamars. Nyní máme v nabídce dva druhy mikročipů – standardní mikročip vhodnější pro větší zvířata a novinku Slim mikročip T-SL, který je o 25 % menší a o 50 % lehčí než standardní mikročip Datamars. Díky šetrnější aplikaci - aplikační jehla je o více než 20 % menší - je vhodný pro trpasličí plemena psů, koťata a exotická zvířata.

Čip se aplikuje pomocí aplikační jehly do podkoží na levé straně krku. Aplikace není nijak bolestivá. Vlastní čip je velikosti cca zrnka rýže a po aplikaci je možné ho prsty v podkoží nahmatat.

Zvířata označená mikročipem se registrují do různých registrů. U nás je běžně používán Národní registr majitelů zvířat, Back home registr, atd. Kontrola umístění čipu nebo přečtení kódu čipu se provádí pomocí speciálních čteček mikročipů. Ty vlastní veterinární lékaři, policie, útulky apod., takže pokud je zvíře označeno, a je správně zaregistrováno, je snadno dohledatelné.

RÁDI BYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI NÁŠ CELOŽIVOTNÍ PROGRAM PRO PSY.
CÍLEM TOHO PLÁNU JE NABÍDNOUT VÁM, NAŠIM KLIENTŮM

A PŘEDEVŠÍM VAŠIM PEJSKŮM, SKUTEČNĚ KOMPLEXNÍ CELOŽIVOTNÍ PROGRAM PÉČE.
KLIKNĚTE NA OBRÁZEK PRO VÍCE INFORMACÍ.

 

 
webdesign © 2013 Martin Gross
Drkolnovská 647
261 01  Příbram V
IČO 75019469 | DIČ CZ7602110615
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky