ROYAL CANIN VCN DOG STARTER SMALL DOG

263

Obsah: 1,5 kg

Kategorie: , Štítek:

Vysoce koncentrovaná energie umožňuje podávat menší množství krmiva na porci, snižuje se zátěž gastrointestinálního traktu a kompenzuje se nízká kapacita žaludku štěňat a fen v poslední třetině gravidity.
Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P – Low Indestible Proteins), prebiotik (betaglukany, butyrát), řepných řízků a rybího tuku k zajištění maximální bezpečnosti trávení.
Spojení prebiotik a patentovaného synergického komplexu antioxidantů včetně vysokého obsahu vitaminu E, vitaminu C, taurinu a luteinu na podporu přirozené obranyschopnosti rostoucích psů.

Složení : dehydratované kuřecí proteiny, rýže, živočišné tuky, izolát rostlinných proteinů*, kukuřice, řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, minerální látky, rybí tuk, sójový olej, frukto-oligosacharidy, hydrolyzát droždí (zdroj mannooligosacharidů), sůl mastné kyseliny, výtažek z droždí (zdroj beta-glukanů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Doplňkové látky (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 19000 mj., Vitamín D3: 1200 mj., E1 (Železo): 40 mg, E2 (Jód): 4 mg, E4 (Měď): 12 mg, E5 (Mangan): 52 mg, E6 (Zinek): 133 mg, E8 (Selen): 0,07 mg – Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g – Konzervanty – Antioxidanty.

Analytické složky : Protein: 30 % – Obsah tuku: 22 % – Hrubý popel: 8 % – Hrubá vláknina: 1,3 %.

*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

Obsah: 1,5 kg

Potvrzuji, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání speciálního krmiva.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud mé domácí zvíře užívá speciální krmivo, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat užívání s veterinářem.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud se zdravotní stav mého zvířete změní, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.