ROYAL CANIN VD CAT DENTAL

384650

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:
Vyčistit

Produktová řada Cat Dental je určena pro kočky s problémy se zuby a dásněmi.

Speciální veterinární dieta pro dospělé kočky trpící zubním kamenem a zápachem z úst.

V ústech kočky se stejně jako v ústech lidí tvoří zubní plak, který se časem vyvine v zubní kámen. Speciální dieta, která může být podávána po celý život kočky, slouží jako prevence denní zubní hygieny, omezuje tvorbu zubního plaku i zubního kamene a omezuje zápach z úst.

Užívanie veterinárnej diéty vždy konzultujte s vaším veterinárom.

INDIKÁCIE:
Denná ústna a zubná hygiena
Zubný plak a zubný kameň (pre obmedzenie ich tvorby)
Zápach z ústnej dutiny

KONTRAINDIKÁCIE:
Chronické ochorenie obličiek (CKD)
Srdcové choroby (ak je požadované obmedzenie sodíka)
Rast, brezitovosť/laktácia

SLOŽENÍ:
Dehydratované drůbeží proteiny, pšeničný gluten (L.I.P. – proteiny vybrané pro svou velmi vysokou vstřebatelnost), rýže, kukuřice, kukuřičná moučka, živočišné tuky, rostlinná vláknina, minerální látky, řepné řízky, hydrolyzované živočišné proteiny, rybí tuk, fruktooligosacharidy (FOS), sójový olej, slupky a semena psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 25 100 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 43 mg, E2 (jód): 3,4 mg, E4 (měď): 9 mg, E5 (mangan): 57 mg, E6 (zinek): 186 mg, E8 (selen): 0,07 mg.
Technologické doplňkové látky: Trifosforečnan pentasodný: 3,5 g.
Konzervační látky: Antioxidanty.

Potvrzuji, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání speciálního krmiva.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud mé domácí zvíře užívá speciální krmivo, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat užívání s veterinářem.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud se zdravotní stav mého zvířete změní, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.