C.E.T. ENZYMATICKÁ ZUBNÍ PASTA PRO PSY DRŮBEŽÍ 70 gr

350

C.E.T. ENZYMATICKÁ ZUBNÍ PASTA PRO PSY DRŮBEŽÍ 70 gr je pasta zvyšující přirozenou obranyschopnost ústní dutiny. Obsahující enzymatický systém, který posiluje a aktivuje přirozené obranné mechanismy v dutině ústní dodáváním klíčových enzymů a substrátů.

Pasta obsahuje aktivní složky – oxidása glukózy a laktoperoxid – které jsou kombinovány se svými substráty a vytvářejí hypothiocyanitní iont. Tento iont je přirozenou cestou produkován ve slinách, kde pomáhá zabraňovat množení a produkci kyselin bakterií, které vytvářejí plak.

Složení: dvojitý enzymatický systém (lactoperoxidase, glucose oxidase, potassium thiocyanate), titanium dioxide, sodium monofluorophosphate, sodium benzoate, xanthan gum, dextrose, poultry digest, glycerine, hydrated silica, di-calcium phosphate, sorbitol, purified water.

Použití: Seznamte své zvíře s pastou. Aplikujte malý díl pasty na prst a nechte jí zvíře olíznout. Následovně aplikujte malý díl pasty na kartáček a nechte Vašeho psa opětovně ochutnat. Pak jemně vyčistěte pár vrchních zubů. Při dalším čištění přidejte o pár zubů více. Takto postupujte při každém čištění, dokud nevyčistíte všechny zuby najednou. Ujistěte se, že Vaše zvíře má po každém čištění k dispozici misku s čerstvou pitnou vodou. Čistěte zuby denně nebo podle pokynů veterináře.