CANVIT SNACK DENTAL 200 g

77

CANVIT SNACK DENTAL , podpora zdravých zubů a dásní ve formě chutného pamlsku s příchutí kuřecího masa. Zdravé mlsání pro zdravé zuby a dásně. Zubní kámen, plak a zánět dásní je u psů velmi častý problém, který se u psů projevuje nepříjemným zápachem z úst, krvácením z dásní, bolestivostí, neochotou kousat a často končí vytržením zubu. Jedinou účinnou péčí o zuby je prevence zaměřená na snížení tvorby zubního plaku. Pamlsek Canvit Dental Health Care Snack se účinně stará o zdravé zuby a dásně, a navíc vašemu psovi skvěle chutná.

Složení: Chlorella, Hřebíček, omega 3 nenasycené mastné kyseliny, kolagen a hexametafosfát účinně potlačují vznik zubního plaku a dále mají protizánětlivý, antiseptický a hojivý účinek na sliznici dásní. Brambory, kuře (15%), tekutý škrob, sleďový olej (5%), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, chlorella (0,5%), hexametafosfát sodný (0,2%), hřebíček (0,1%).

Dávkování: 1 – 2 kostičky na 1 kg váhy zvířete. Balení obsahuje 200 g (250 kostiček, pro psa o hmotnosti 10 kg vystačí na 25 dnů).