FORESTO 38 OBOJEK PRO KOČKY A MALÉ PSY

1.100

Katalogové číslo: 4007221037873 Kategorie: , ,

Ochraňte svého čtyřnohého miláčka před blechami a klíšťaty pomocí inovativního antiparazitního obojku FORESTO 38 OBOJEK PRO KOČKY A MALÉ PSY.
Účinnost obojku se díky postupně uvolňujícím látkám pohybuje v rozmezí 7-8 měsíců. Nemusíte tak každý měsíc myslet na novou aplikaci.
Obojky jsou vhodné a zcela bezpečné pro všechny kočky a psy, ale i štěňata od 7 týdnů.

Funguje to tak, že se obě léčivé látky pomalu a stále uvolňují v nízkých koncentracích z polymerové matrice obojku směrem ke zvířeti. Léčivé látky se rozšiřují z místa přímého kontaktu po celém povrchu kůže.
Voděodolný a snadno použitelný obojek Foresto proti blechám a klíšťatům bez zápachu je snadný způsob, jak účinně udržet vašeho domácího mazlíčka dlouhou dobu bez parazitů.
Obojek by měl být nasazen před začátkem sezóny klíšťat.

Pokyny pro správné nasazení: Obojek vyjměte z obalu těsně před nasazením. Obojek rozbiňte a odstraňte plastové spony. Při správném nasazení vsunete pod obojek 2 prsty. Volný konec protáhněte poutkem a zastřihněte 2 cm.
Obojek má bezpečnostní pojistku – v případě, že dojde k zachycení kočky, což je velmi nepravděpodobné, pojistka ji ochrání tím, že obojek uvolní.