ProDen Glucosamin 100g

689

Katalogové číslo: 7350021301536 Kategorie: ,

Glukosamin pomáhá tělu obnovovat kloubní chrupavku, kosti, svaly, vazy a šlachy.

Glukosamin je nezbytný pro to, aby tělo mohlo vytvářet větší molekuly přítomné v kloubech tekutin a chrupavky a pomáhá tělu obnovovat kloubní chrupavku, kosti, svaly, vazy a šlachy. Glukosamin se normálně vytváří přirozeně v těle, v případech stresu, monotónní práce nebo zvýšení věku může být denní dávka velmi cenná.

O glukosaminu

Chrupavka v kloubech těla a kolem něj se neustále opotřebovává a obnovuje se. Glukosamin je přirozená látka tělních složek, která je tvořena glukózou (druh cukru). Psi jsou v neustálém pohybu. To je jejich přirozený stav. Většina psů však stále stárne s věkem. A často se stávají mírnějšími a méně hravými. Prvním příznakem může být, že váš pes zjistí, že je obtížnější vstát, nemiluje skákání do a ven z auta, zdráhá se používat schody. Nebo si můžete všimnout, že váš pes už není tak energický, ani šťastný jako předtím. Jedná se často o zcela přirozený proces a příznaky přirozeného stárnutí, ale pokud je mobilita snížena tak, aby byla problémem, denní dávka glukosaminu se může ukázat jako velmi cenná. Glukosamin je přirozený stavební kámen s tvorbou nové chrupavky a prvkem, který se v těle běžně nachází. Glukosamin je švédská krmná přísada nejvyšší kvality, která svým psům pomáhá udržet touhu po celý život, přirozenou pohyblivost a aktivitu déle. Zvláště vhodný pro velké nebo velmi aktivní psy a kočky, které jsou ve věku.

Glukosamin může být cenný, když vašeho psa nebo kočku pokud:

 • Neochotně skáče, hraje nebo jde po schodech
  * Pomalu jde, když chodíte na procházku
  * Sedí a vstává pomalu a opatrně
  * Vypadá těžkopádně nebo nemotorně
  * Začíná se vyhýbat pohlazení
  Glukosamin je přírodní stavební kámen v těle psa.

Glukosamin je druh konvertované molekuly cukru, která je vyráběna vlastními buňkami těla. Tělo vytváří glukosamin kombinací typu cukru (glukózy) s dusíkem (aminem). Glukosamin je založen pouze na složkách nejvyšší kvality. Navíc obsahuje glukosamin mangan a metionin. Mangan je stopový prvek potřebný pro lepší využití glukosaminové přísady. Jedinečná kombinace surovin v glukosaminu zajišťuje vysokou biologickou dostupnost, tedy velmi vysokou asimilaci. Glukosamin je bezpečný, efektivní a velmi cenově dostupný produkt.

NÁVOD K POUŽITÍ
Malý pes a kočka do 10 kg – 2 odměrky
Střední psi 10-25 kg – 3 odměrky
Velké psy 25+ kg – 4 odměrky
1 odměrka = 1g, odměrka uvnitř balení
Způsob použití:Prášek smíchejte s krmivem.

Co Glucosamin obsahuje?
Složení: Glukosamin sulfát (46,7% v celkovém množství, 28% čistý glukosamin), inulin (z čekanky 44%).
Analytické složky: Surová bílkovina 14,5%, Hrubá vláknina 0,1%, Tuk 0,1%, Popel 13,8%, vlhkost <10%.
Aditiva: Vitamin C (1,6%), mangan síranu (0,25%). Aminokyselina: DL-methionin (7%).

Velikost balení:100 g