RC FHN Kitten Sterilised Gravy kapsičky 12x85g

468

Katalogové číslo: 9003579007129 Kategorie: Štítky: , , ,

Po kastraci se metabolismus vašeho kotěte zpomalí – ale jeho chuť k jídlu je stále neomezená! Protože se aktivita vašeho sterilizovaného kotěte stále zvyšuje, potřebuje krmivo, které podporuje jeho růst, aniž by zbytečně přibíralo na váze.
Krmivo Royal Canin Sterilized Kitten v omáčce bylo proto speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo nutriční potřeby sterilizovaných koťat v “konsolidační fázi” jejich růstu.

Obsahuje mírné množství tuku, aby se snížilo riziko přibývání na váze, a zároveň má optimální hladinu bílkovin, vápníku a fosforu pro optimální vývoj. Receptura obsahuje také živiny, jako jsou vitaminy C a E, které pomáhají podporovat vývoj normálního imunitního systému koťat. Díky speciální kombinaci živin složené z prospěšných prebiotik a vysoce stravitelných bílkovin může krmivo Royal Canin Sterilised Kitten in Gravy také přispívat k přirozené rovnováze střevní mikroflóry a podporovat normální trávení

Přehled krmiva Royal Canin Sterilized Kitten v omáčce:

  • Kompletní mokré krmivo pro kastrovaná koťata od 6 do 12 měsíců věku
  • Přizpůsobeno mléčnému chrupu: optimální velikost částic, struktura a chuť pro rostoucí koťata
  • Omezuje přibývání na váze: díky mírnému obsahu energie
  • Instinktivně preferované : vhodné zejména pro vybíravá koťata
  • Speciální kombinace živin: pro podporu přirozené obranyschopnosti a močových cest kastrovaných koťat
  • Podpora mikrobiomu: prebiotika a vysoce stravitelné bílkoviny pro podporu normální rovnováhy střevní flóry
  • Praktické čerstvé kapsičky : optimálně porcované

Royal Canin Sterilized Kitten v omáčce bylo vyvinuto tak, aby uspokojilo i ty nejnáročnější kočičí chutě. Toto vlhké krmivo nabízí vašemu sterilizovanému kotěti pozitivní smyslový zážitek, podporuje dostatečnou hydrataci a je ideální pro smíšené krmení se suchým krmivem Royal Canin Kitten.

SLOŽENÍ: maso a živočišné produkty, bílkovinné extrakty rostlinného původu, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky, kvasnice.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín D3: 110 mj., Železo (3b103): 2 mg, Jód (3b202): 0,37 mg, Měď (3b405, 3b406): 2,9 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 0,7 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 7 mg.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 11,0 % – Obsah tuku: 3,5 % – Hrubý popel: 1,6 % – Hrubá vláknina: 0,7 % – Vlhkost: 80,3 % – Vápník (Ca): 0,28 % – Fosfor (P): 0,21 % – Vitamín E: 100 mg/kg – Vitamín C: 40 mg/k