RELAXOPET PRO RELAXAČNÍ TRENAŽÉR PRO KOČKY

2.490

Kategorie: Štítek:

Mnoho majitelů domácích mazlíčků zná problém, že jejich sametová kočička je ve stresových situacích jednoduše přemožena a i přes dobrý trénink a veškerou snahu se změní v agresivního tygra nebo vykazuje jiné nežádoucí problémy s chováním (např. Při cestování, sama doma, návštěva veterináře, neočekávané zvuky, jako je ohňostroj atd.). RelaxoPet PRO zvířecí relaxační trenažér pro kočky tento problém rozpoznal a díky svému speciálně vyvinutému systému vnímání a interpretace podprahových vibrací a tónů hlubokých frekvencí úspěšně pomáhá se těmto stresorům vyhnout, ať už v uzavřené místnosti nebo venku, protože RelaxoPet PRO zvířecí relaxační trenažér pracuje zcela nezávisle na elektrické zásuvce díky výkonné lithiové baterii.

Nová verze RELAXOPET PRO nabízí ještě více funkcí a pohodlí.

Naše nová verze PRO pro kočky je nová alternativní pomůcka pro relaxaci v mnoha stresových situacích s mnoha zcela inovativními a zásadními funkcemi pro zkušeného a ambiciózního majitele kočky, kočičí penziony, veterinární kliniky, útulky a mnoho dalšího.
Díky novému monitorování NOISE-MOTION rozpoznává RELAXOPET PRO TRENAŽÉR pro kočky všechny stresory v okolí zvířete a aktivuje se plně automaticky. A dokud se kočka neuvolní a neuklidní, vede režim automaticky v modu relaxace.

Kromě toho PRO série pro kočky obsahuje nově vyvinutý PRO-TIMER s různými možnostmi nastavení (4 hodiny nebo kontinuální zvukové expozice), takže není nutné jej znovu aktivovat pro delší cesty.

Všechna nastavení se také vizuálně zobrazují na nově včleněném přehledném LCD panelu.

Stejně jako u všech verzí RelaxoPet, i ve verzi PRO pro kočky si může majitel domácího mazlíčka vybrat, zda má být výstup s další relaxační hudbou nebo bez ní, stačí jednoduché přepnutí a RelaxoPet PRO pracuje tiše pro lidský sluch.

Kompletní sada PRO se skládá z:
Zvukový modul RelaxoPet PRO trenažér pro kočky
USB kabel
Stručný návod k obsluze
zabaleno v dárkové krabičce
Využívání zdrojů je jednou z našich zásad činnosti při vývoji nových produktů.

I přes uspokojení potřeb udržujeme díky našim zkušeným produktovým technikům vysokou regenerační kapacitu ve všech našich výrobcích a výrobních procesech.

Kromě našeho odpovědného přístupu k vývoji produktů, surovin produktů a moderních výrobních procesů udržujeme také nízkoemisní doručovací trasy.

Nejvyšší požadavky na naše výrobky a naše vysoká úroveň kvality surovin vytváří důvěru.