ROYAL CANIN VHN CAT NEUTERED BALANCE Kapsičky

336

Obsah: 12 x 85 g

Katalogové číslo: 9003579015643 Kategorie: , Štítek:

Indikováno k léčbě pankreatitidy. Omezený obsah kalorií také pomáhá snížit nabírání váhy u vykastrovaných koček nebo u koček s predispozicí k obezitě.
Komplex synergicky působících antioxidantů (zahrnující vysoké hladiny vitamínu E, vitamínu C, taurinu a luteinu) napomáhající neutralizaci volných radikálů.

Složení: maso a deriváty živočišného původu, cereálie, deriváty rostlinného původu, minerály, extrakty rostlinných proteinů, kvasnice, cukry.

Doplňkové látky (na kg): Nutriční dopĺňkové látky: Vitamin D3: 230 IU, E1 (Železo): 2 mg, E2 (Jod): 0.4 mg, E4 (Měď): 3 mg, E5 (Mangan): 0.6 mg, E6 (Zinek): 6 mg.

Analytické složky: Protein: 9% – Obsah tuku: 2.5% – Hrubý popel: 1.6% – Hrubá vláknina: 1.5% – Vlhkost: 81.5%.

Potvrzuji, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání speciálního krmiva.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud mé domácí zvíře užívá speciální krmivo, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat užívání s veterinářem.

Přečetl/a jsem si a beru na vědomí, že pokud se zdravotní stav mého zvířete změní, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.