Sirup imunita 200ml Topvet

259

Katalogové číslo: 8595643604521 Kategorie:

Bylinná kompozice slouží k podpoře imunitního systému. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí organizmu. Bylinná směs je bohatá na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k podpoře imunitního systému.
Echinacea (Třapatka nachová) – tato indiánská léčivka má silný imunostimulační účinek. Zvyšuje odolnost těla proti virům i bakteriím.
Lichořeřišnice větší – jedná se o účinné rostlinné „antibiotikum“.
Rakytník řešetlákový – je bylina s širokým spektrem účinků. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání.
Betaglukan – je polysacharid získávaný z živé hlívy ústřičné. Betaglukan je schopný podporovat a „vyladit“ obranné reakce organismu. Jedná se rovněž o silný antioxidant. Snižuje celkové vyčerpání a únavu.
Aloe vera – obsahuje více než 200 aktivních látek, které společným synergickým působením vykazují blahodárné účinky. Podporuje správnou funkci imunitního systému. Aloe celkově posiluje a čistí organismus od toxických látek.

Složení:

Invertní fruktózový sirup, Třapatka nachová vodný extrakt, Lichořeřišnice větší vodný extrakt, Rakytník řešetlákový vodný extrakt, Vitamín C, Aloe vera juice, Beta 1,3 D Glucan standardizovaný extrakt, Sorban draselný

Návod k použití:

Podávejte 5 ml (čajová lžíce) přípravku na 10 kg hmotnosti denně. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť. Přípravek podávejte v jednom cyklu 5 – 6 dnů a následně na 2 dny vysaďte. Takto postupujte 5-6 týdnů.

Obsah: 200 ml