WeBiotic Fast small breeds and cats 15 ml – trávicí soustava

419

Katalogové číslo: 5600757920344 Kategorie: ,

WeBiotic® Fast poskytuje kombinaci adsorbentů, probiotik, prebiotik a imunostimulantů. Podporuje funkci trávicí soustavy s maximální účinností a ochranou.
Nutraceutikum pro psy a kočky obsahující esenciální mikroorganismy, adsorbenty a další látky napomáhající normálnímu zažívání, zejména v případech průjmů, dysfunkce gastrointestinální motility, při změnách stravování a prostředí doprovázených stresem, při otravě jídlem, nemocech zažívacího ústrojí, hepyrparasitismu a při farmakologické léčbě, která narušuje střevní bakteriální flóru.

Zlepšuje funkci střev – účinnost a maximální ochrana
Střevní lymfoidní tkáň (GALT) je největším orgánem v těle. Je odpovědná za produkci 70 až 80% imunoglobulinů.
Stimulace imunitního systému v gastrointestinálním traktu ovlivňuje celé tělo, z čehož vyplývá jak správná funkce střev, tak celkové zdraví.

ENTEROCOCCUS FAECIUM – Probiotika
Díky funkci obnovy střevní flóry, Enterococcus faecium zabraňuje růstu a adhezi patogenních bakterií díky konkurenčnímu mechanismu receptorů a substrátu. Má schopnost osídlit střeva, což přispívá k vyvážení střevní flóry.

BENTONIT A KAOLÍN – Adsorbentní jíly
Jíly s adsorbentní kapacitou bohaté na montmorillonit. Díky jejich smektitickým vlastnostem mají vysokou schopnost adsorbovat toxiny a jiné patogeny, stejně tak jako podporovat ochranný povlak sliznice střev.

FRUKTOOLIGOSACHARIDY (FOS) – Prebiotika a imunostimulanty
Prebiotický efekt způsobující podporu a udržení bakteriální populace střevní flóry, konkrétně laktobacilů, které jsou klíčové pro kontrolu E-coli. Jsou spojovány s produkcí kyseliny mléčné a AGCC a zlepšují lokální a celkovou imunitu produkcí imunoglobulinů a B lymfocytů prostřednictvím GALT.

KVASINKY (SACCHAROMYCES CEREVISIAE) – Probiotikum a imunostimulant
Jejich použití je spojováno se zvýšenou tvorbou imunoglobulinů (IgE a IgM), což posiluje střevní a celkovou imunitu. Jejich buněčná stěna je tvořena karbohydráty, jako např. mannanoligosacharidy (MOS). Svým metabolizmem zároveň snižují obsah kyslíku ve střevech, což snižuje výskyt aerobních bakterií v zažívacím ústrojí. Vytvářejí AGCC (mastné kyseliny dlouhého řetězce)

PEKTIN – Absorbční vláknina
Pektin má ochrannou funkci na mukózních membránách, zejména pak na sliznici tlustého střeva. Napomáhá zahustit tekutou stolici díky jeho absorpčním vlastnostem. Napomáhá také normalizovat střevní peristaltiku.

Určeno pro: psy a kočky

Balení: 15ml