ADAPTIL RECHARGE 48 ml – NÁHRADNÍ NÁPLŇ

766

Katalogové číslo: 4607140040437 Kategorie:

ADAPTIL,náhradní náplň poskytuje psům pocit bezpečí a jistoty v situacích, ve kterých by se mohli cítit ohroženi. Jde o účinný a bezpečný způsob jak navrátit přirozenou rovnováhu chování psa v situacích, ve kterých se cítí nejistý, bojí se: pocit samoty, strach z ohňostroje a silných zvuků, strach z bouře, odstav štěňat, stresující situace.

– obsahuje kopii uklidňujícího feromonu, který přirozeně uvolňují feny po porodu a který u štěňat navozuje pocit bezpečí jak u štěňat, tak u dospělých psů.
– s nepřetržitým účinkem vytvoří přímo u vás doma uklidňující prostředí a usnadní vašemu psovi socializaci.
– Účinnost ADAPTILU byla prokázána řadou klinických studií publikovaných v renomovaných vědeckých časopisech a prezentována na mezinárodních konferencích.

Složení:
syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), excipient q. s. (100 g).

Použití:
Do difuzéru zašroubujte náplň a zapojte jej do zásuvky. Přístroj nechejte stále zapojený. Difuzér nezapojujte pod poličkami, za dveřmi, závěsy a nábytkem – omezený přístup vzduchu snižuje jeho účinnost.

Upozornění:
Pro lidi a jiná zvířata než psy je ADAPTIL bez zápachu a nemá na ně žádný efekt. Feromony v něm obsažené jsou druhově specifické.

ADAPTIL obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech.