VETRISCIENCE COMPOSURE PRO PSY 60 TABLET

820

Katalogové číslo: 026664178060 Kategorie:

Žvýkací pamlsek VETRISCIENCE COMPOSURE PRO PSY s uklidňující recepturou doporučenou pro domácí zvířata vystavená zvýšenému stresovému prostředí.

Když se zvířata nemohou přizpůsobit stresu, může to vést až k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, přecitlivělým nervům, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, třesu nebo chvění a destruktivnímu nebo agresivnímu chování.

Doporučeno pro
změny životního prostředí,
hromadné krmení a ustájení,
návštěvy veterinárních ordinací,
cizí návštěvy v našich domácnostech a přirozených teritoriích zvířat,
dovolené, večírky a oslavy,
nuda nebo úzkost z odloučení,
stěhování nebo cestování,
ohňostroje a bouřky.

VETRISCIENCE COMPOSURE PRO PSY pomáhá zmírnit stres související s problémy s chováním bez ovlivnění osobnosti vašeho zvířete nebo jeho energetické hladiny. Může být používán denně nebo ve zvláštních případech pro uklidnění. Obsahuje kombinaci faktorů, které samostatně působí na uklidnění, jako je uklidňující komplexu z kolostra, L-theanin a thiamin (vitamin B1), z nichž každý je určen na zmírnění stresu a uklidnění.

O RECEPTUŘE COMPOSURE™
C3 TM – Kolostrum zklidňující komplex je izolován z bílkovin mleziva, které mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní bílkoviny podporují kognitivní funkce a snižují stres. Kolostrum zklidňující komplex pracuje v této receptuře synergicky s L-theaninem a podporuje relaxaci a mentální procesy u psů.

L-theanin podporuje zklidnění a relaxaci, snížení dráždivosti a snižuje stádia špatné nálady. L-theanin byl pečlivě zkoumán pro své schopnosti snižovat stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina nacházející se v zeleném čaji, která je derivátem neurotransmiteru kyseliny glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny jako je dopamin, GABA a tryptofan a napomáhá udržovat některé neurotransmitery v lepší rovnováze. Studie o L-theaninu ukázaly, že u psů se snižuje úzkost související s chováním bez nepříznivého vlivu na ospalost, psi byli pozorní, hraví a klidnější, než se očekávalo vzhledem k jejich situaci.

Thiamin pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Bylo prokázáno, že Thiamin (vitamin B1) prostřednictvím centrálního nervového systému napomáhá uklidnit úzkosti u zvířat. Nedostatek thiaminu může způsobit mentální zmatek, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu a ztrátu hmotnosti a chuti k jídlu v průběhu stresu. Composure™ neobsahuje žádné rostlinné složky (Kava ​​Kava​​, kozlík lékařský, třezalka tečkovaná, atd.), nebo L-tryptofan. Jeho složky nezpůsobují závislost, ospalost nebo zhoršené motorické dovednosti.

NÁVOD K POUŽITÍ / DÁVKOVÁNÍ ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ
od 11–23 kg 1 žvýkací pamlsek denně
od 23–45 kg 2 žvýkací pamlsky denně
nad 45 kg 3 žvýkací pamlsky denně
Jedno balení obsahuje 60 žvýkacích kousků.

Tento produkt může být použit buď na aktuální řešení stresové situace, nebo na denní bázi pro dlouhotrvající podporu.

V dobách zvýšeného stresu je bezpečné zdvojnásobit či ztrojnásobit výše uvedené dávky, podle potřeby.

AKTIVNÍ SLOŽKY V JEDNOM ŽVÝKACÍM PAMLSKU
Thiamin (vitamin B1) 134 mg
C3 TM (Kolostrum zklidňující komplex) 22 mg
L-theanin 21 mg