RELAXOPET PRO RELAXAČNÍ TRENAŽÉR PRO KONĚ

3.250

Kategorie: Štítek:

Nový RelaxoPet PRO zvířecí relaxační trenažér pro koně byl vyvinut během mnoha let výzkumu a vývoje zejména pro hlubokou relaxaci koní a je vhodný pro každého nevyrovnaného koně bez ohledu na věk a plemeno.

RelaxoPet PRO zvířecí relaxační trenažér pro koně úspěšně pomáhá stresům předcházet, ať už ve stájích, jízdárnách nebo v otevřeném prostranství, protože RelaxoPet PRO zvířecí relaxační trenažér pracuje nezávisle na elektrické zásuvce díky bateriovému provozu.

Nová vylepšená verze RELAXOPET PRO nabízí ještě více funkcí a zároveň pohodlí bez stresu.
Nová verze RELAXOPET PRO pro koně s mnoha novými a zcela inovativními funkcemi pro zkušené a ambiciózní jezdce, majitele koní, trenéry a ostatní milovníky koní.

Všechny verze RELAXOPET PRO jsou opatřeny novým inteligentním systémem NOISE-MOTION , který detekuje a monitoruje stresory v okolí koně ve stáji, v době, když majitel zvířete chybí. Zcela automaticky se aktivuje při větší zátěži stresory a působí na koně relaxačně, proti strachu.

Nová řada PRO navíc obsahuje nově vyvinutý PRO -TIMER s různými možnostmi nastavení (4 hodiny nebo nepřetržitá expozice ), takže ani delší transporty bez opětovné aktivace RELAXOPET PRO již nejsou problémem.

Všechna nastavení se také vizuálně zobrazují na novém přehledném LED panelu .

Stejně jako u všech předchozích verzí RELAXOPET pro koně ve verzi PRO si může majitel domácího mazlíčka vybrat,zda má být výstup s další relaxační hudbou nebo bez ní, stačí jednoduché přepnutí a RELAXOPET PRO funguje téměř tiše pro lidský sluch.

Všechny další funkce produktu najdete také na webových stránkách www.relaxopet.com.

Kompletní sada RELAXOPET PRO se skládá z:
Zvukový modul RELAXOPET PRO pro koně
USB kabel
Stručný návod k obsluze